ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Zespół Zarządzający Uniwersytetu służy Państwu pomocą wg opisanej odpowiedzialności.

Kontakt

Dyrektor Zarządzający
dr Marek Oktaba

✉ Marek.Oktaba@PUNCS.pl
📞 501 147 924

Architekt, teolog i działacz społeczny, zajmujący się m.in. pomocą bezdomnym, w ramach Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, oraz akcją adopcji serca w Afryce. Uczeń nestora katolickiej nauki społecznej ks. prof. Józefa Majki. Specjalizuje się w etyce życia gospodarczego i teorii ładu przestrzennego

Rzecznik Prasowy
Małgorzata Jaroszek

✉ Malgorzata.Jaroszek@PUNCS.pl
📞 797 211 325

Studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Absolwentka Akademii Liderów Rzeczypospolitej i Akademii Liderów Dyplomacji. Rodowita Radomianka, katoliczka i dumna Polka. Żyje zgodnie z wartościami: Bóg, Honor, Ojczyzna. Interesuje się historią Polski XX wieku, polityką, dyplomacją, kulturą amerykańską i afrykańską oraz życiem Polonii w USA. Uwielbia podróżować, rozmawiać z ludźmi, przeprowadzać wywiady, szczególnie z kombatantami oraz organizować wydarzenia społeczne i patriotyczne. Rzecznik prasowy w Instytucie Myśli Schumana.

Marcin Kawko

Koordynator ds. promocji w internecie
Marcin Kawko

✉ Marcin.Kawko@PUNCS.pl
📞 514 575 689

Absolwent finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, doktorant w Instytucie Przedsiębiorstwa SGH. Doświadczenie w doradztwie podatkowym, sprzedaży, maretingu, organizacji konferencji oraz turystyce. Załozyciel inicjatywy The Common Good Perspective monitorującej oraz promjącej praktykę styki w biznesie. Zainteresowania badawcze koncentrują się na etyce gospodarczej, ekonomii obywatelskiej oraz ekonomii komunii, dobrach relacyjnych, ekonomii rodziny i firm rodzinnych, patriotyzmie gospodarczym oraz społecznym nauczaniu Kościoła.

Jacek Krawczyński

Koordynator ds. promocji w katolickich stowarzyszeniach zawodowych i społecznych
Jacek Krawczyński

✉ Jacek.Krawczynski@PUNCS.pl
📞 601 209 280

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydział elektryczny, ukończone studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, menedżerskie z zarządzanie zasobami pracy. 40 lat pracy w energetyce przy Krajowym Systemie Elektroenergetycznym, praca społeczna w NSZZ „Solidarność”, w Duszpasterskiej Wspólnocie Zawodowej Energetyków, Elektryków i Elektroników, w samorządzie gminnym, aktualnie Wiceprzewodniczący Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków „Nazaret”. Lubię Jazdę na rowerze, pływam i żegluję.

Tadeusz Bryk biogram PUNCS

Koordynator ds. promocji w województwach i powiatach, samorządach, organizacjach społecznych i Polonii na wschodzie
Tadeusz Bryk

✉ Tadeusz.Bryk@PUNCS.pl
📞 509 206 586

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Obszar pracy naukowej to przede wszystkim prawo konstytucyjne. Jest autorem publikacji naukowych z zakresu prawa oraz doświadczonym nauczycielem akademickim. Członek Polskiego Towarzystwa Legislacji. Pozanaukowe zainteresowania to historia (zwłaszcza średniowiecza i XX w.) oraz sport.

Krzysztof Malczewski

Koordynator ds. promocji w internecie

dr Krzysztof Malczewski

✉ Krzysztof.Malczewski@PUNCS.pl
📞 601 425 799

18 lat doświadczenia w pracy dydaktycznej na uczelniach technicznych. Około 120 anglojęzycznych publikacji naukowych z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów, metod numerycznych, matematyki stosowanej oraz inżynierii biomedycznej. Autor i współautor wielu przedsiewzieć biznesowych. Wykładowca akademicki około 20 przedmiotów z zakresu informatyki, telekomunikacji, matematyki i metod numerycznych, w przeważającej większości w języku angielskim. Aktualnie w trakcie postępowania habilitacyjnego.

Tomasz Pysiak

Koordynator ds. promocji w fundacjach i organizacjach patriotycznych oraz katolickich pismach i rozgłośniach radiowych
Tomasz Pysiak

✉ Tomasz.Pysiak@PUNCS.pl
📞 509 467 493

Socjolog, wykładowca akademicki w Europejskiej Uczeni Społeczno-Technicznej im. Sługi Bożego Roberta Schumana zajmujący się tematyką geopolityki, socjologii zdrowia, polityką społeczną ze szczególnym uwzględnieniem Katolickiej Nauki Społecznej. Członek organizacji katolickich, w tym Bractwa Dobrego Pasterza. Autor wielu publikacji, w tym współredaktor „Społeczeństwo, Edukacja, Wartości” powstałej przy współpracy z Uniwersytetem Najświętszego Serca Jezusowego w Mediolanie.

Bogusław Cebulski 3

Koordynator ds. promocji w organizacjach społecznych i patriotycznych, w tym w Klubach Gazety Polskiej

Bogusław Cebulski

✉ Boguslaw.Cebulski@PUNCS.pl
📞 504 684 257

Przedsiębiorca prowadzący Zakład Elektroinstalacyjny.  Działacz społeczny, organizator imprez, muzyk, poeta, tekściarz. Założyciel Stowarzyszenia Doliny Baryczy oraz szeregu innych inicjatyw lokalnych, medialnych i społecznych, w tym Klubu Gazety Polskiej.  Regionalista, lokalny patriota, obecnie m.in. członek Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Dariusz Woś

Koordynator ds. promocji w środowiskach społecznych i politycznych oraz Polonii na zachodzie

Dariusz Woś

✉ Dariusz.Wos@PUNCS.pl
📞 662 555 077

Członek Polskiego Stowarzyszenia Morskiego Gospodarczego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, ekonomista, doświadczenie na stanowiskach menedżera do spraw rozwoju w obszarze koordynowania i realizacji całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, produktu w szerokim znaczeniu w takich branżach jak bankowość, energetyka, traffic management, wydawnictwa, technologie budowlane.