POMOC TECHNICZNA

Zajęcia odbywają się Online na platformie MS Teams zarządzanej przez Instytut Myśli Schumana. Służymy pomocą. W przypadku pytań, prosimy kontaktować się z poniższymi osobami. Oto kilka podstawowych wskazówek dotyczących platformy MS Teams. Aplikacje MS Teams można ściągnąć ze strony: https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/download-app Sama aplikacja jest darmowa, natomiast konto odpowiadające wymaganiom Szkoły jest płatne. Po akceptacji zgłoszenia kandydata do Szkoły zostanie założone konto na MS Teams i przesłane pod wskazany adres mailowy hasło i login do konta. Właśnie tego hasła i loginu należy użyć przy instalacji aplikacji MS Teams. Po zalogowaniu się do aplikacji z menu po lewej stronie ekranu zależy wybrać zakładkę „Zespoły”. Następnie należy wybrać zespół pod nazwą „Powszechny Uniwersytet” a następnie odpowiedni kanał – „Zajęcia Szkoły” albo odpowiednią podgrupę warsztatową, w ramach których będą się odbywać zajęcia praktyczne. Aby dołączyć do odpowiednich zajęć wybieramy odpowiedni kanał i na niebieskim pasku w głównej części ekranu klikamy ikonę „Dołącz”. Należy pamiętać o włączeniu ikonki „kamera”. Mikrofon włączamy tylko wtedy, kiedy chcemy zabrać głos, aby uniknąć sprzężeń z głośnikami. W górnej części ekranu znajduje się inne menu, gdzie w zakładce „pliki” będą umieszczane materiały dotyczące tematów omawianych na zajęciach Szkoły.

Zespół Pomocy Technicznej

Strona internetowa
Tomasz Majek

✉ Tomasz.Majek@PUNCS.pl
📞 798 335 574

Jestem studentem informatyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracuję jako informatyk-programista i jestem twórcą tej strony. W razie jakichkolwiek problemów lub uwag związanych ze stroną zapraszam do kontaktu.

MS Teams
Włodzimierz Ossowski

✉ Wlodzimierz.Ossowski@PUNCS.pl
📞 698 732 965

Pracuję w dużej firmie dystrybucyjnej. Zawodowo interesuję się systemami zarządzania. Prywatnie lubię muzykę klasyczną i jazdę na rowerze. Mogę pomóc w sprawach technicznych związanych z funkcjonowaniem PUNCS.

MS Teams
Krzysztof Krysiak

✉ Krzysztof.Krysiak@PUNCS.pl
📞 518 165 154

MS Teams
Ryszard Krzyżkowski

✉ Ryszard.Krzyzkowski@PUNCS.pl
📞 570 990 686

Reprezentuję Instytut Myśli Schumana. Chętnie pomogę w zakresie spraw związanych z platformą MS Teams.